Najväčšia zmrzlinárska firma


Taliansko! Odtiaľ sa rozšíril a získal popularitu bezpočet kulinárskych diel. A zmrzlina nie je výnimkou. Mrazený, sladký mliečny výrobok, bez ktorého si nevieme predstaviť leto, má v skutočnosti ešte hlbšie korene, ale o tom tento článok nie je.

 Iste, každý z vás si už niekoľkokrát v živote zmrzlinu dal, ale máte predstavu, kde zmrzlinári berú stroje a vybavenie aby vám ju mohli poskytovať? Hoci sa vám to tak zdať nemusí, zmrzlinárstvo je v dnešnej dobe veľký biznis a aj v tomto odbore existujú velikáni. 

A opäť Taliansko

Najrozšírenejším a najkvalitnejším dodávateľom je talianska firma Telmo. Tá od roku 1987 dodáva profesionálne stroje na výrobu zmrzliny a pečiva. S jej partnermi pôsobí na všetkých kontinentoch. Ide teda o globálne podnikajúcu firmu. Telma, zaručuje tiež konkurencieschopnú cenu, bezpečnosť, ochranu ľudského zdravia a životného prostredia. Stroje so značkou Telmo, nájdete v baroch, zmrzlinových obchodoch, cukrárňach a hoteloch.

Tovar je možné rozdeliť do dvoch skupín. Multisektorové stroje a stroje na výrobu zmrzliny a pečiva. Produkty však nie sú to jediné, čo firma ponúka. Na ich oficiálnych stránkach je možné zažiadať o technickú podporu, pre prípad, že so strojom, ktorý už vlastníte, budú nejaké problémy. Stačí vyplniť internetový formulár, zaslať žiadosť a špecialisti firmy vám čo najskôr pošlú odpoveď.

Firma tiež ponúka kurzy. Technické, obchodné a kurzy pre samotných výrobcov zmrzliny. Väčšinou sa organizujú v sídle firmy, takže stačí nájsť najbližšiu pobočku a zaregistrovať sa. Profesionálni technici, manažéri a zmrzlinári vás vezmú pod svoje krídla. Na technických kurzoch vás naučia ako spravovať všetky druhy strojov. Manažéri vás zasvätia do ekonomiky a trhu v obore zmrzlinárstvo. A na kurzoch výroby sa z vás s kombináciou teórie a praxe stane majster zmrzlinár.

Telma, berie zmrzlinu skutočne vážne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *