Pizzerie


Každá pizzeria si stavia na slušných referenciách od zákazníkov, niektorí sú stáli niektorí noví. A práve u tých nových je potrebné získať si ich dôveru – pizzu vždy dostanú v teplom a lahodnom stave, upečenú len z najkvalitnejších surovín. U tých stálych dôveru máte len je potrebné si ju držať. Kvalitne upečená pizza oslní snáď každého milovníka pizze. Jednou základnou prioritou je mať nadýchané a odležané pizza cesto, od toho sa odvíja všetko. 

Rozvoz

Pokiaľ si zákazník objedná očakáva dobu dodania do 30- 45 minút od objednania. Ak nestíhate tento čas, treba mu to oznámiť, nikto nebude čakať hodinu a pol na jedlo. U rozvozu sa nesmie stať, že by pizza vychladla. Studené jedlo tiež nikto nebude jesť. Pre túto záležitosť sú vhodné tasky na pizzu. Sú termo, držia teplo a zároveň pri rozvoze sa nemôže stať, že sa pizza prevrhne alebo poškodí. Keby rozvozca pizze nepoužíval tasky na pizzu, ich teplota by sa behom 5tich minút premenila na studenú, nevábnu pizzu a to by klienti nechceli a referencie by spadli. Veľa pizzerii nestíha, a klientovi povedia nepravdivé informácie, že sú schopní pizzu dodať do 20 min bez väčšieho čakania. To nikdy nerobte, môžete si pokaziť reputáciu.

Tasky na pizzu sa využívajú v akomkoľvek podniku, ktorý ponúka rozvoz jedla. Rozváža sa predovšetkým menu obedy, večere. Novo vznikli fast foody, ktoré ponúkajú aj rozvoz jedla cez rôzne služby, ktoré nájdete na webových stránkach. Stačí si do vyhľadávača napísať rozvoz jedla alebo rozvoz menu a vyjde vám niekoľko služieb ponúkajúcich donášku priamo vo vašom okolí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *