Slávnostné otvorenie novej hotelovej reštaurácie a kuchyne


Vitajte! Sme veľmi radi, že tu po náročnej renovácii vidíme známe tváre i nových zákazníkov. Po dlhej dobe sme získali peniaze, aby sme pre vás mohli zlepšiť kvalitu našich cateringových služieb. Renovácia zabrala veľa času, ale sme späť, novší a lepší. Presvedčte sa sami.

Nové profesionálne cateringové vybavenie

Slovo stalgastiste mnohým nič nehovorí, ale tí ktorí sa pohybujú vo svete cateringu vedia, že táto poľská firma je jeden z najlepších dodávateľov kuchynského vybavenia. A nie je to hocijaká firma. Nie je vhodná úplne pre kuchyne v domácnostiach. Už peknú radu rokov vybavujú svojimi produktami hotely a špičkové reštaurácie. Stalgast sa rýchlo stal značkou luxusu.

Najnovšie s nimi spolupracujeme aj my. Pred polrokom sme s nimi uzavreli výhodnú dohodu a vďaka tomu sme teraz schopní vás privítať. Hotelová reštaurácia prešla renováciou a náš nový poľský partner nám dodal najmodernejšie vybavenie. Teraz pre vás môžeme pripravovať jedlo rýchlejšie a kvalitnejšie. Vybavenie kuchyne je ľahšie pre obsluhu aj udržiavanie. Profesionálny kuchári konečne môžu využiť svoje schopnosti v plnej miere a pripraviť vám všemožné pokrmy. Máme vybavenie pre kuchyňu, taliansku, francúzsku, mexickú, japonskú. Pridali sme aj niekoľko exotických receptov napríklad z Afriky a Austrálie.

Nielen kuchyňa ale aj posedenie v reštaurácii sa nesie v štýle tejto značky. Firma nedodáva len kuchárske vybavenie a elektrické spotrebiče. Veľkoryso nám ponúkli slávnostný riad zo svojej oku lahodiacej kolekcie. Tanier, príborový set, poháre, tácku aj štýlový a praktický stojan na taniere, ktorý vidíte pred sebou na stole. Teraz bude mať vaše jedlo nielen lepšiu chuť ale aj lepší vzhľad. To všetko sme získali spoluprácou s firmou Stalgast sp. z oo

Takže sa uvoľnite, vydýchnite a užívajte si s nami náše úplne nové ja. Vitajte na slávnostnom otvorení reštaurácie hotela Starion. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *