Termo produkty 


V dnešnej dobe je škála u termo produktov, naozaj preplnená výrobkami. Pri výbere často neviete čo si zvoliť a na čo ich použiť. Momentálne je termo produkt najvyhľadávanejším slovom na trhu. Poradíme vám s tromi termo produktami, ktorými sú termoporty, termonádoby a termoboxy. Termoboxy majú veľké využitie v podnikoch, reštauráciách alebo pizzeriach a fast foodoch, pretože pri rozvoze jedla musí zostať jedlo teplé, aby si ho zákazník  nemusel znova ohrievať. 

Termoporty

Termoporty sú ako moderné prepravky slúžiace pre gastro úžitok, na rozvoz jedál, pre profesionálny catering, ale aj pre domáce použitie. Termoporty sú vyrobené z hygienického materiálu a to expandovaného polypropylénu s veľmi dobrou izolačnou schopnosťou uchovávať teplé jedlá alebo naopak chladené potraviny. Termosky sú valcové nádoby určené na prepravu jedla či tekutín. Pri preprave tekutín sú tieto várnice opatrené výpustným ventilom. Vnútorná vložka je vždy nerezová. U várnice ponúkame, rovnako ako u termoportov možnosť výberu podľa kapacity danej várnice. V našej ponuke nájdete várnice s kapacitou od 12 do 18 litrov a to s výpustným ventilom alebo bez ventilu. 

Termonádoby

Termonádoby na jedlo slúžia na uchovanie teploty horúceho alebo studeného pokrmu. Termonádoby môžete využiť v lete aj v zime, doma i vonku. V našej ponuke nájdete plastové i nerezové termonádoby. Existujú aj prepravné nádoby, ktoré môžete použiť pre starších ľudí, ktorí si sami neuvaria a zájdu si s  termonádobami do jedální, kde jedlo vydávajú. Niektoré spoločnosti priamo ponúkajú vypožičanie termonádob, je ich viac sú trojdielne, dvojdielne alebo jednodielne. Záleží koľko jedla si so sebou chcete vziať. 

Termoboxy

Termoboxy sa používajú na prevoz jedál autom, pre pizzerie, fast foody, ktoré ponúkajú rozvoz ale aj iné podniky. Termoboxy sú v podstate polystyrénové krabice, ktoré vynikajú svojimi termoizolačnými schopnosťami. Vďaka tomu je možné potraviny a nápoje prepravovať bez obáv aj na dlhšie vzdialenosti (napr. keď idete autom k moru). Využiť ich je možné nielen na udržanie potravín v chlade, ale naopak aj pre čerstvo uvarené potraviny.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *